Οι Επιτυχόντες του φροντιστηρίου μας

Κάθε χρόνο έχουμε επιτυχίες που αγγίζουν το 100% σε όλα τα επίπεδα, σε όλες τις γλώσσες, σε όλους τους εξεταστικούς φορείς. Και αυτό δεν είναι σχήμα λόγου.

Είναι απλά φυσιολογικό αποτέλεσμα της πλήρους, εντατικής και υπεύθυνης  προετοιμασίας όλων των δεξιοτήτων, της μεγάλης εμπειρίας των καθηγητών μας αλλά και των ολιγομελών τμημάτων μας.

Όλοι οι Επιτυχόντες διαχρονικά εδώ
Επιτυχόντες 2016-17  
Galanopoulou Theodora
Galanopoulou Theodora

Proficiency

press to zoom
Trianti Fotini
Trianti Fotini

Proficiency

press to zoom
Sokos Nikolaos
Sokos Nikolaos

Proficiency

press to zoom
Tarousa Dimitrios
Tarousa Dimitrios

Proficiency

press to zoom
Athanasiadis Panos
Athanasiadis Panos

IELTS C1

press to zoom
Ilias Stamoulis 2
Ilias Stamoulis 2
press to zoom
Katerinopoulos Dimitrios
Katerinopoulos Dimitrios

B2

press to zoom
Efpraxia Nteli
Efpraxia Nteli

TOEIC B2

press to zoom
Liava Paraskevi
Liava Paraskevi

TIE B2

press to zoom
Miranta Sechou
Miranta Sechou
press to zoom
Δήμητρα Σταθοπούλου
Δήμητρα Σταθοπούλου

B2

press to zoom
Θοδωρής Ζησιμόπουλος
Θοδωρής Ζησιμόπουλος

B2

press to zoom
Λίλιαν Παπούτση
Λίλιαν Παπούτση

B2

press to zoom
Lefkothea Garoufali
Lefkothea Garoufali

B1

press to zoom
Κότσαρης Άγγελος
Κότσαρης Άγγελος

BCCE

press to zoom
Κατσαρού Αλεξάνδρα
Κατσαρού Αλεξάνδρα

B1

press to zoom
Δημήτρης Τσιλιμαντός
Δημήτρης Τσιλιμαντός

B1

press to zoom
Νάσος Αρτινός
Νάσος Αρτινός

B1

press to zoom
Δήμητρα Μαλακάση
Δήμητρα Μαλακάση

A2

press to zoom
Ζησιμοπουλου Μαρία
Ζησιμοπουλου Μαρία

A2

press to zoom
Ρούση Κωννα
Ρούση Κωννα

A2

press to zoom
Ηλιάδης Θανάσης
Ηλιάδης Θανάσης

A2

press to zoom
Χρυσούλα Μαλακάση
Χρυσούλα Μαλακάση

A1

press to zoom
Θώδη Ντίνα
Θώδη Ντίνα

A1

press to zoom
Stravodimos Andreas
Stravodimos Andreas

A2

press to zoom
Stravodimos Antonis
Stravodimos Antonis

A2

press to zoom
Lamprini Thodi
Lamprini Thodi

A2

press to zoom
Konstantina Thodi
Konstantina Thodi

A2

press to zoom
Militiadis Livas
Militiadis Livas

A1

press to zoom
 
Όλοι οι επιτυχόντες διαχρονικά

221 επιτυχόντες, και συνεχίζουμε!

Κάθε χρόνο έχουμε επιτυχίες που αγγίζουν το 100% σε όλα τα επίπεδα, σε όλες τις γλώσσες, σε όλα τα πτυχία. Και αυτό δεν είναι σχήμα λόγου. Είναι απλά φυσιολογικό αποτέλεσμα της πλήρους, εντατικής και υπεύθυνης  προετοιμασίας όλων των δεξιοτήτων, της μεγάλης εμπειρίας όλων των καθηγητών μας αλλά και των ολιγομελών τμημάτων μας.

 

Ξ.Φ. : Ξένες Φιλολογίες

C2: Άριστη γνώση της ξένης γλώσσας (Proficiency)

C1: Πολύ καλή γνώση της ξένης γλώσσας (Advanced)

B2: Καλή γνώση της ξένης γλώσσας (Lower)

B1: Μέτρια γνώση της ξένης γλώσσας (Pre-Lower)

A2: Βασική γνώση της ξένης γλώσσας 

A1: Στοιχειώδης γνώση της ξένης γλώσσας 

  1. Ξ.Φ. : Τριάντη Λαμπρινή (ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ Θεσ/νίκης)

  2. Ξ.Φ. : ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΓΕΡΜ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ Αθήνας)

  3. Ξ.Φ. : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  (ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ Αθήνας)

  4. Ξ.Φ. : ΚΑΛΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (προβιβάσιμο βαθμό για Γερμανική Φιλολογία)

  5. Ξ.Φ. : ΤΣΟΠΕΛΑ ΗΛΙΑΝΑ  (προβιβάσιμο βαθμό για Γερμανική Φιλολογία)

  6. C2 - Τζάτζο Βασίλης  (Michigan)

  7. C2 - Τριάντη Φωτεινή (Michigan)

  8. C2 - Γαλανοπούλου Θεοδώρα (Michigan)​

  9. C2 - Ιάσωνας Σιόλος (Michigan)​

  10. C2 - Κατσαρού Αλεξάνδρα (LRN) 

  11. C2 - Κατσίμπας Πέτρος (Michigan)

  12. C2 - Λιανού Ειρήνη (Michigan)

  13. C2 - Ραυτογιάννη Σοφία (Michigan)

  14. C2 - Σταμούλης Θωμάς (Michigan)

  15. C2 - Σωτηρία Σιδέρη (Michigan)

  16. C2 - Σώκος Νικόλαος (LRN, 01.2017)    

  17. C2 - Ταρούσα Δημήτριος (LRN, 01.2017)  

  18. C1 - Αλεξάς Χρήστος (TIE) 

  19. C1 - ΓΑΛΑΝΗ ΝΤΙΝΑ (Goethe)

  20. C1 - ΖΑΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ (Goethe)

  21. C1 - ΖΑΡΝΑΒΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (PTE)

  22. C1 - ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΒΙΚΗ (Goethe)

  23. C1 - Κατσαρού Αλεξάνδρα (IELTS)

  24. C1 - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Goethe)

  25. C1 - ΛΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (Michigan)

  26. C1 - ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Goethe)

  27. C1 - Παπαναστάση Αλέκα (ΤΙΕ C1)

  28. C1 - ΠΑΠΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (TOEIC)

  29. C1 - ΠΑΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Goethe) 

  30. C1 - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Goethe)

  31. C1 - Τσιλιγιάννη Κατερίνα (Goethe)

  32. C1 - Νικολέτα Ζώη

  33. C1 - Αλεξάς Χρήστος  (ECCE)

  34. C1 - ΓΑΛΑΝΗ ΝΤΙΝΑ 

  35. C1 - ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΒΙΚΗ

  36. C1 - Αθανασιάδης Παναγιώτης (IELTS)

  37. B2 - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

  38. B2 - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

  39. B2 - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

  40. B2 - ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ

  41. B2 - Γούναρη Ελευθερία (ΚΠΓ) 

  42. B2 - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

  43. B2 - ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

  44. B2 - Ζέτα Δάτσικα (Aγγλικά, ESB)

  45. B2 - Ζώη Νικολέτα (Goethe)

  46. B2 - Καλατζής Χρήστος (Michigan)

  47. B2 - Καπνιά Βάσια (Αγγλικά, ΤΟΕΙC)

  48. B2 - ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΧΑΡΗΣ

  49. B2 - Κατερινόπουλος Δημήτρης (Goethe)

  50. B2 - Κανιαδάκης Ιωσήφ (ÖSD)

  51. B2 - Κατερινόπουλος Δημήτρης (ΚΠΓ)

  52. B2 - Κατσανάκης Νικόλαος (ΚΠΓ)

  53. B2 - Κατσίκα Αλεξάνδρα (ΚΠΓ)

  54. B2 - ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΛΕΞΝΑΔΡΑ (Goethe)

  55. B2 - Κολλάρα Ιωάννα

  56. B2 - Κουκοπούλου Νίκη

  57. B2 - Κουτρουμάνου Μαρία

  58. B2 - Κουτσονικόλας Γεώργιος (Goethe)

  59. B2 - ΛΙΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

  60. B2 - ΛΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

  61. B2 - Λιάπης Αλέξανδρος (Αγγλικά, ΕSB)

  62. B2 - ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

  63. B2 - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

  64. B2 - ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗ ΙΩΑΝΝΑ

  65. B2 - ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΖΩΗ

  66. B2 - Νικολέτα Ζώη

  67. B2 - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

  68. B2 - Ντόκας Δήμος (Αγγλικά, ΤΟΕΙC)

  69. B2 - Παπανικολάου Ευθύμης (ΤΟΕΙC)

  70. B2 - ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΑ (ΚΠΓ)

  71. B2 - ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΚΠΓ)

  72. B2 - ΠΑΤΣΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

  73. B2 - ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  74. B2 - Σαμαράς Σπύρος (Michigan)

  75. B2 - ΣΙΔΕΡΗ ΒΑΣΙΑ 

  76. B2 - ΣΙΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΠΓ)

  77. B2 - Σιόλος Ιάσωνας (Michigan)

  78. B2 - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΠΓ)

  79. B2 - ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ (ΚΠΓ)

  80. B2 - Σταμουλακάτος Γεώργιος (ΕSB)

  81. B2 - ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΑΤΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ

  82. B2 - ΣΦΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

  83. B2 - Τέγα Κωνσταντίνα

  84. B2 - Τζάτζο Βασίλης (Michigan)

  85. B2 - ΤΖΕΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

  86. B2 - ΤΖΙΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

  87. B2 - Τριάντη Φωτεινή (ECCE) 

  88. B2 - ΤΣΑΪΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

  89. B2 - Τσιλιγιάννη Κατερίνα (Goethe)

  90. B2 - Τσιρογιάννης Άρης (ΚΠΓ)

  91. B2 - ΤΣΟΠΕΛΑ ΗΛΙΑΝΑ

  92. B2 - ΦΡΑΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

  93. B2 - Νταλαπέρας Ορέστης (LRN)

  94. B2 - Λιάβα Παρασκευή (TIE)

  95. B2 - Ντελή Ευπραξία (TOEIC)

  96. B2 - Φραγκούλη Ειρήνη  (ECCE)

  97. B2 - Φραγκούλης Δημήτρης  (ECCE)

  98. B2 - Φώτη Χριστίνα (Michigan)

  99. B2 - Χασιώτη Ιουλία (Michigan)

  100. B2 - Χασιώτη Κωνσταντίνα (ΕSB )

  101. B2 - Χατζαράς Αναστάσιος (Goethe)

  102. B2 - Χριστολουκάς Λουκάς (TOEIC)

  103. B2 - Αλεξάς Χρήστος (Αγγλικά, Michigan)

  104. B2 - Ανδρεάς Δημήτρης (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  105. B2 - Ανδρεάς Ιωάννης (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  106. B2 - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

  107. B2 - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

  108. B2 - ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

  109. B2 - ΓΑΛΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

  110. B2 - ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

  111. B2 - ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

  112. B2 - ΓΕΡΟΛΥΜΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

  113. B2 - ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

  114. B2 - ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ

  115. B2 - ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  116. B2 - Ζησιμόπουλος Θεόδωρος - ΚΠΓ

  117. B2 - Παπούτση Λίλιαν - ΚΠΓ

  118. B2 - Σταθοπούλου Δήμητρα - ΚΠΓ

  119. Β1 - ΓΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

  120. Β1 - Δάτσικα Ζέτα (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  121. Β1 - Γαρουφαλή Λευκοθέα (Γερμανικά, Goethe)

  122. Β1 - Κατσαρού Αλεξάνδρα (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  123. Β1 - Πελέκη Κατερίνα (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  124. Β1 - Τσιλιμαντός Δημήτρης (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  125. Β1 - Αρτινός Αθανάσιος (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  126. Β1 - Σταμούλης Ηλίας (Αγγλικά, ΚΠΓ)

  127. Β1 - Σπυρόπουλος Ευάγγελος (Αγγλικά, ΚΠΓ)

  128. Β1 - ΔΑΤΣΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΙΤΑ

  129. Β1 - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

  130. Β1 - ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  131. Β1 - Ευαγγελίου Αντώνης (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  132. Β1 - ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

  133. Β1 - Ζησιμόπουλος Θεόδωρος (Γερμανικά, ΚΠΓ, Νοε 16)

  134. Β1 - ΘΩΜΟΣ ΜΑΝΟΣ

  135. Β1 - ΘΩΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

  136. Β1 - ΘΩΜΟΣ ΣΤΑΘΗΣ

  137. Β1 - ΘΩΜΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ

  138. Β1 - ΚΑΠΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

  139. Β1 - Καραγιάννης Δημήτρης (Γερμανικά)

  140. Β1 - ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΒΙΚΗ

  141. Β1 - ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΧΑΡΗΣ

  142. Β1 - ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

  143. Β1 - Κατερινόπουλος Δημήτρης  (ΚΠΓ)

  144. Β1 - Κατερινόπουλος Δημήτρης (Goethe)

  145. Β1 - Κατερινόπουλος Νικόλαος (ΒCCE)

  146. Β1 - Κατερινόπουλος Χριστόφορος  (ΒCCE)

  147. Β1 - ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

  148. Β1 - ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

  149. Β1 - Κατσίμπας Πέτρος (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  150. B1 - Κολοβού Μαριάννα (Γερμανικά, ΚΠΓ, Νοε 16)

  151. Β1 - ΚΟΡΑΚΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

  152. Β1 - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

  153. Β1 - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

  154. Β1 - ΚΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  155. Β1 - ΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

  156. Β1 - ΚΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

  157. Β1 - ΚΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

  158. Β1 - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ

  159. Β1 - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

  160. Β1 - ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  161. Β1 - Κώστας Χρήστος (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  162. Β1 - ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

  163. Β1 - ΛΙΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

  164. Β1 - Λιανού Ελευθερία (Αγγλικά, Michigan)

  165. Β1 - Λιάπης Αλέξανδρος (Αγγλικά, Michigan)

  166. Β1 - ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

  167. Β1 - ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗ ΙΩΑΝΑ

  168. Β1 - ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

  169. Β1 - ΜΠΙΣΔΟΥΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

  170. Β1 - ΜΠΟΥΡΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

  171. Β1 - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

  172. Β1 - Νταλαπέρας Ορέστης (ΒCCE, Michigan)

  173. Β1 - ΞΕΥΓΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

  174. Β1 - ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

  175. Β1 - ΠΑΤΣΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

  176. Β1 - ΠΑΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

  177. Β1 - ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  178. Β1 - ΣΑΡΑΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

  179. Β1 - ΣΙΔΕΡΗ ΒΑΣΙΑ

  180. Β1 - ΣΙΔΕΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

  181. Β1 - ΣΙΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  182. Β1 - Σιόλος Ιάσονας (ΚΠΓ- Γερμανικά) 

  183. Β1 - ΣΙΟΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ

  184. Β1 - Σολακίδης Άγγελος (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  185. Β1 - ΣΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ

  186. Β1 - ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ

  187. Β1 - ΣΦΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

  188. Β1 - ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

  189. Β1 - ΤΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

  190. Β1 - Ταρούσας Δημήτρης (ΚΠΓ-Γερμανικά) 

  191. Β1 - ΤΖΕΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

  192. Β1 - ΤΖΙΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

  193. Β1 - ΤΣΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

  194. Β1 - ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

  195. Β1 - ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ ΗΛΙΑΣ

  196. Β1 - ΦΡΑΓΓΟΣ ΦΩΚΙΩΝ

  197. Β1 - ΦΡΑΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

  198. Β1 - Φραγκούλη Ειρήνη (Αγγλικά, Michigan)

  199. Β1 - Φραγκούλης Δημήτρης (Αγγλικά, Michigan)

  200. Β1 - ΧΑΜΠΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

  201. Β1 - ΧΑΜΠΑΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

  202. Β1 - ΧΟΡΤΑΡΙΑ ΜΑΡΘΑ

  203. Β1 - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΑ

  204. Α2 - Αρτινός Νάσος (ΚΠΓ, Γερμανικά)  

  205. Α2 - Κολοβού Μαριάννα (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  206. Α2 - Παπούτση Λαμπρινή (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  207. Α2 - Σταθοπούλου Δήμητρα  (Γερμανικά)

  208. Α2 - Σώκος Νικόλαος (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  209. Α2 - Στραβοδήμος Αντρέας (Αγγλικά, LRN Awards)

  210. Α2 - Στραβοδήμος Αντώνης (Αγγλικά, LRN Awards)

  211. Α2 - Θώδη Λαμπρινή (Αγγλικά, LRN Awards)

  212. Α2 - Θώδη Κων/να (Αγγλικά, LRN Awards)

  213. Α2 - Ζησιμοπούλου Μαρία (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  214. Α2 - Ρούση Κων/να (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  215. Α2 - Ηλιάδης Αθανάσιος (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  216. Α2 - Μαλακάση Χρυσούλα (ΚΠΓ. Γερμανικά)

  217. ​Α1 - Κολτσίδα Αλεξάνδρα (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  218. Α1 - Τσιτσικάος Ξενοφώντας (ΚΠΓ, Γερμανικά)  ​

  219. Α1 - Θώδη Κων/να (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  220. Α1 - Λίβας Μιλτιάδης (Αγγλικά, LRN Awards) 

  221. Α1 - Μαλακάση Δήμητρα (ΚΠΓ -Γερμανικά)

Και συνεχίζουμε… !