Επιτυχόντες 

  1. Ξ.Φ. : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  (ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ Αθήνας)

  2. Ξ.Φ. : ΚΑΛΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (προβιβάσιμο βαθμό για Γερμανική Φιλολογία)

  3. Ξ.Φ. : ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΓΕΡΜ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ Αθήνας)

  4. Ξ.Φ. : Τριάντη Λαμπρινή (ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ Θεσ/νίκης)

  5. Ξ.Φ. : ΤΣΟΠΕΛΑ ΗΛΙΑΝΑ  (προβιβάσιμο βαθμό για Γερμανική Φιλολογία)

  1. C2 - Αλεξοπούλου Άννα (LRN, June 2021)

  2. C2 - Αποστολάκη Παναγιώτα (LRN, July 2020)

  3. C2 - Αρμενιάκου Εύη (Αγγλικά, January 2022)

  4. C2 - Γαλανοπούλου Θεοδώρα (Michigan)​

  5. C2 - Γεωργίου Σοφία (LRN, June 2021)

  6. C2 - Γκίζη Μπέτυ (Αγγλικά, January 2022)

  7. C2 - Δάτσικα Γεωργία (LRN, May 2022)

  8. C2 - Δάτσικα Θεοδωρίτα (Αγγλικά, January 2022)

  9. C2 - Θεοδωρικάκη Ευαγγελία (LRN, June 2021)

  10. C2 - Θεοδωρικάκη Ηλιάνα (LRN, June 2021)

  11. C2 - Θώδη Κωνσταντίνα (Michigan, July 2020)

  12. C2 - Ιάσωνας Σιόλος (Michigan)​

  13. C2 – Καραθάνου Κωνσταντίνα (LRN, May 2022)

  14. C2 - Καρατσώρης Χρήστος  (May 2017)

  15. C2 - Καρατσώρης Λεωνίδας (LRN, July 2020) 

  16. C2 - Καρούκη Γεωργία (LRN, June 2019) 

  17. C2 – Κατσιγιάννη Παναγιώτα (LRN, May 2022)

  18. C2 - Κατσίμπας Πέτρος (Michigan)

  19. C2 - Κατσοχρήστου Γεωργία (LRN, July 2020)

  20. C2 - Κολοβού Νάσια C2 - (LRN, June 2019)

  21. C2 - Κουκοπούλου Νίκη (LRN, July 2020)

  22. C2 - Κυριλής Θεόδωρος (Michigan, June 2021)

  23. C2 - Λάσκαρης Βασίλειος (Αγγλικά, May 2021)

  24. C2 - Λιανού Ειρήνη (Michigan)

  25. C2 - Μήτρου Αθανάσιος (Αγγλικά, May 2021)

  26. C2 – Μπακογιάννης Ιωάννης (LRN, May 2022)

  27. C2 - Μπαλάνος Κώστας (Αγγλικά, January 2022)

  28. C2 - Μπαλάνου Ανδρονίκη (LRN, May 2022)

  29. C2 - Μπαλαούρα Αλεξάνδρα (LRN, January 2020)

  30. C2 - Μπίκας Αλέξανδρος (LRN, June 2021)

  31. C2 - ΜυλωνάΚατερίνα (LRN, January 2020)

  32. C2 - Μωσαϊδης Ανδρέας (Αγγλικά, January 2022)

  33. C2 - Νικολοπούλου Ευγενία (LRN, May 2022)

  34. C2 - Οικονόμου Αθανάσιος (LRN, June 2021)

  35. C2 - Παλαιολόγου Ιωάννης (LRN, May 2022)

  36. C2 – Παναγιωτοπούλου Βασιλική (LRN, May 2022)

  37. C2 – Πανάκιας Αθανάσιος (LRN, May 2022)

  38. C2 – Πολίτη Δήμητρα (LRN, May 2022)

  39. C2 - Πολυχρονιάδου Μαρία (Michigan, July 2020)

  40. C2 - Ραυτογιάννη Σοφία (Michigan)

  41. C2 - Ρούσσος Χρήστος (LRN, June 2021)

  42. C2 - Σαγώνα Αθηνά (LRN, July 2020)

  43. C2 – Σαγώνα Λίλιαν (LRN, May 2022)

  44. C2 - Σαμαράς Σπύρος (Αγγλικά, May 2021)

  45. C2 - Σαμψώνα Νίκη (LRN, January 2020)

  46. C2 - Σιάχος Γεώργιος (Αγγλικά, January 2022)

  47. C2 – Σιάχου Αθηνά (LRN, May 2022)

  48. C2 - Σκλαπάνης Ταξιάρχης (Αγγλικά, January 2022)

  49. C2 - ΣπανούΔάφνη (Michigan, July 2020)

  50. C2 - Σταθόπουλος Βασίλειος (Αγγλικά, May 2021)

  51. C2 - Σταμούλης Ηλίας (LRN, May 2018)

  52. C2 - Σταμούλης Θωμάς (Michigan)

  53. C2 - Σταμούλης Παναγιώτης (Αγγλικά, May 2021)

  54. C2 - Στραβοδήμος Αντρέας (January 2020)

  55. C2 - Στραβοδήμος Αντώνης (January 2020)

  56. C2 - Στυλιαρά Σταυρούλα (Αγγλικά, May 2021)

  57. C2 - Σωτηρία Σιδέρη (Michigan)

  58. C2 - Σώκος Νικόλαος (LRN, 01.2017)

  59. C2 - Ταλιέτη Μαρία (June 2019)    

  60. C2 - Ταρούσα Δημήτριος (01.2017)

  61. C2 - ΤέγαςΧάρης (LRN, January 2020)  

  62. C2 – Τερζή Μαρία (LRN, May 2022)

  63. C2 - Τζάτζο Βασίλης  (Michigan)

  64. C2 - Τριάντη Φωτεινή (Michigan)

  65. C2 - Τσακανίκα Κων/να (Αγγλικά, May 2021)

  66. C2 - Τσαρκοβίστας Προκόπης (May 2018)

  67. C2 - Τσιαντή Ελευθερία (January 2020)

  68. C2 – Τσιλίκης Άλκης (LRN, May 2022)

  69. C2 - Τσιρογιάννη Νεφέλη (ΕCPE. Michigan, 05/2022)

  70. C2 - Τσιρογιάννης Γεράσιμος (January 2020)

  71. C2 – Τσιρογιάννης Σήφης (LRN, May 2022)

  72. C2 - Τσόγιας Δημήτρης (May 2018)

  73. C2 - Χασιώτη Ιουλία (Αγγλικά, January 2022)

  74. C2 - Χασομέρη Ελένη (01.2019)

  75. C2 - Χάσκος Ιωάννης (Αγγλικά, January 2022)

  76. C2 - Χριστολουκάς Λουκάς (LRN, June 2019)

  77. C2 - Χριστολουκάς Χρήστος (LRN, June 2019) 

  1. C1 - Αλεξάς Χρήστος (TIE) 

  2. C1 - ΓΑΛΑΝΗ ΝΤΙΝΑ (Goethe)

  3. C1 - Γούναρη Ελευθερία (IELTS-6, June 2019)

  4. C1 - ΖΑΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ (Goethe)

  5. C1 - ΖΑΡΝΑΒΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (PTE)

  6. C1 - ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΒΙΚΗ (Goethe)

  7. C1 - Κατσαρού Αλεξάνδρα (IELTS)

  8. C1 - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Goethe)

  9. C1 - ΛΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (Michigan)

  10. C1 - ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Goethe)

  11. C1 - Παπαναστάση Αλέκα (ΤΙΕ C1)

  12. C1 - ΠΑΠΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (TOEIC)

  13. C1 - ΠΑΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Goethe) 

  14. C1 - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Goethe)

  15. C1 - Ταλιέτη Μαρία (Αγγλικά, Μάρτιος 2019)

  16. C1 - Τσιλιγιάννη Κατερίνα (Goethe)

  17. C1 - Τσιλιγιάννης Βασίλης (LRN, 01.2019) 

  18. C1 - Τσιρογιάννης Άρης (ΚΠΓ, Μάης 2019)

  19. C1 - Νικολέτα Ζώη

  20. C1 - Αλεξάς Χρήστος  (ECCE)

  21. C1 - ΓΑΛΑΝΗ ΝΤΙΝΑ 

  22. C1 - ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΒΙΚΗ

  23. C1 - Αθανασιάδης Παναγιώτης (IELTS)

  1. B2 - Αλεξάς Χρήστος (Αγγλικά, Michigan)

  2. B2 - Ανδρεάς Δημήτρης (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  3. B2 - Ανδρεάς Ιωάννης (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  4. B2 - Αποστολάκη Παναγιώτα (TOEIC B2) 

  5. B2 - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

  6. B2 - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

  7. B2 - ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

  8. B2 - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

  9. B2 - Βασιλείου Ελένη (Ιανουάριος 2022)

  10. B2 – Βασιλείου Κων/νος (LRN, May 2022)

  11. B2 - ΓΑΛΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

  12. B2 – Γαλανός Δημήτρης (LRN, May 2022)

  13. B2 - ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

  14. B2 - ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

  15. B2 - ΓΕΡΟΛΥΜΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

  16. B2 - ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

  17. B2 - ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ

  18. B2 - ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ

  19. B2 - ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  20. B2 - Γιαννακοπούλου Παρασκευή (Γερμανικά ΚΠΓ)

  21. B2 - Γκόλφης Νικόλαος (July 2020)

  22. B2 - Γούναρη Ελευθερία (ΚΠΓ)

  23. B2 – Δαουλτζής Ευάγγελος (LRN, May 2022)

  24. B2 - Δαουλτζής Κων/νος (LRN, June 2021)

  25. B2 - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

  26. B2 - Διαμαντής Βασίλειος (Goethe,July 2021)

  27. B2 - Διαμαντής Χαράλαμπος (Goethe,July 2021)

  28. B2 - ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

  29. B2 - Ζαρκανίτης Θεόδωρος (July 2020)

  30. B2 - Ζέτα Δάτσικα (Aγγλικά, ESB)

  31. B2 - Ζησιμόπουλος Θεόδωρος - ΚΠΓ

  32. B2 - Ζώη Νικολέτα (Goethe)

  33. B2 - Ηλιάδης Αθανάσιος (ΚΠΓ)

  34. B2 - Ηλιάδης Αθανάσιος (ÖSD, Juni 2019)

  35. B2 - Θώδη Κωνσταντίνα (Γερμανικά, ΚΠΓ, Ιούνης 19)

  36. B2 - Θώδη Λαμπρινή (Ιούνης 19)

  37. B2 - Θωμά Μαρία (July 2020)

  38. B2 - Καγιάντζας Σωτήρης (TOEIC)

  39. B2 - Καλατζής Χρήστος (Michigan)

  40. B2 - Κανιαδάκης Ιωσήφ (ÖSD)

  41. B2 - Καπνιά Βάσια (Αγγλικά, ΤΟΕΙC)

  42. B2 - Καραθάνου Νάντια (ECCE, June 2021)

  43. B2 - Καραθάνου Νάντια (ΚΠΓ Γερμανικά, 06/2022)

  44. B2 - ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΧΑΡΗΣ

  45. B2 - Καραπάνου Βάσω (Γερμανικά, ΚΠΓ, Ιούνης 19)

  46. Β2 - Καρατσώρης Λεωνίδας (Αγγλικά, ECCE, DEC 19)

  47. B2 - Καριώτης Αντρέας (ΚΠΓ Γερμανικά, 06/2022)

  48. B2 - Κατερινόπουλος Ανδρέας (TOEIC B2)

  49. B2 - Κατερινόπουλος Δημήτρης (Goethe)

  50. B2 - Κατερινόπουλος Δημήτρης (ΚΠΓ)

  51. B2 - Κατσανάκης Νικόλαος (ΚΠΓ)

  52. B2 - Κατσίκα Αλεξάνδρα (ΚΠΓ)

  53. B2 - ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΛΕΞΝΑΔΡΑ (Goethe)

  54. B2 - Κατσίκα Αλκμήνη (LRN, June 2021)

  55. B2 - Κατσουράκης Λεωνίδας (Γερμανικά ΚΠΓ, July 2021)

  56. B2 - Καϋμενάκης Παντελής (ECCE, Michigan, 06/2022)

  57. B2 - Κολλάρα Ιωάννα

  58. B2 - Κονδύλη Μαλάμω (Αγγλικά, Ιανουάριος 2022)

  59. B2 - Κουκοπούλου Νίκη

  60. B2 - Κουτέρη Νεκταρία (Γερμανικά ΚΠΓ, June 2021)

  61. B2 - Κουτρουμάνου Μαρία

  62. Β2 - Κουτσιάφτη Φωτεινή (July 2020)

  63. B2 - Κουτσονικόλας Γεώργιος (Goethe)

  64. B2 - Κωστάκη Φωτεινή (ECCE, Michigan, 06/2022)

  65. B2 – Λάσκαρης-Βέρρης Μάριος (LRN, May 2022)

  66. B2 - Λιάβας Επαμεινώνδας (July 2020)

  67. B2 - Λιάβα Παρασκευή (TIE)

  68. B2 - ΛΙΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

  69. B2 - ΛΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

  70. B2 - Λιάπης Αθανάσιος (LRN, May 2022)

  71. B2 - Λιάπης Αλέξανδρος (Αγγλικά, ΕSB)

  72. B2 - Λιάπης Δημήτρης (Αγγλικά, TOEIC)

  73. Β2 - Λιάτσος Θεόδωρος (LRN, May 2018)

  74. B2 - Μανιφάβα Ρόζα (Αγγλικά, Ιανουάριος 2022)

  75. B2 - ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

  76. B2 - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

  77. B2 - Μόσιου Σοφία (LRN, June 2021)

  78. B2 - ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗ ΙΩΑΝΝΑ

  79. B2 - ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΖΩΗ

  80. B2 - Νικολέτα Ζώη

  81. B2 - Νικολακόπουλος Παντελής (Γερμανικά, ΚΠΓ, Ιούνης 19)

  82. B2 - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

  83. B2 - Νικολοπούλου Έφη (Αγγλικά, Ιανουάριος 2022)

  84. B2 - Νταλαπέρας Ορέστης (LRN)

  85. B2 - Ντελή Ευπραξία (TOEIC)

  86. B2 - Ντόκα Ειρήνη (Αγγλικά, May 2021)

  87. B2 - Ντόκας Δήμος (Αγγλικά, ΤΟΕΙC)

  88. B2 - Παλιούρα Αλεξάνδρα (Αγγλικά, May 2021)

  89. B2 - Πανταζής Νώντας (Αγγλικά, LRN, 01.2019)

  90. B2 - Παπαθανάση Χρυσούλα (July 2020)

  91. B2 - Παπανικολάου Ευθύμης (ΤΟΕΙC)

  92. B2 -  Παπανικολάου Παναγιώτα (July 2020)

  93. B2 - ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΑ (ΚΠΓ)

  94. B2 -  Παπασωτήρη Σοφία (July 2020)

  95. Β2  -  Παπασωτήρης Νίκος (July 2020)

  96. B2 - Παπούτση Λίλιαν - ΚΠΓ

  97. B2 - ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΚΠΓ)

  98. B2 - ΠΑΤΣΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

  99. B2 - ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  100. B2 - Πολίτη Δήμητρα (Αγγλικά, Ιανουάριος 2022)

  101. B2 - Πολίτη Ευαγγελία (Αγγλικά, Μάρτιος 2019)

  102. B2 - Σαγώνα Αθηνά (Αγγλικά, ECCE, Μάης 19)

  103. B2 - Σαγώνα Λίλιαν (ECCE, June 2021)

  104. B2 - Σαμαράς Σπύρος (Michigan)

  105. B2 - ΣΙΔΕΡΗ ΒΑΣΙΑ 

  106. B2 - Σιδέρη Γεωργία (TOEIC, Μάρτιος 2019)

  107. B2 - ΣΙΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΠΓ)

  108. B2 - Σιόλος Ιάσωνας (Michigan)

  109. B2 - Σταθοπούλου Δήμητρα - ΚΠΓ

  110. Β2 - Σταθοπούλου Δήμητρα - Goethe

  111. B2 - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΠΓ)

  112. B2 - ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ (ΚΠΓ)

  113. B2 - Σταμουλακάτος Γεώργιος (ΕSB)

  114. B2 - ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΑΤΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ

  115. B2 - Σταμούλης Ηλίας (LRN, June 2018)

  116. B2 - Στραβοδήμος Αντρέας (Αγγλικά, ECCE, Μάης 19)

  117. B2 - Στραβοδήμος Αντώνης (Αγγλικά, ECCE, Μάης 19)

  118. B2 - ΣΦΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

  119. B2 - Τέγα Κωνσταντίνα

  120. B2 - Τσιλίκης Λάμπρος (LRN, June 2021)

  121. B2 – Τσιλίκης Ορέστης (ECCE, May 2022)

  122. B2 – Τσιλίκης Ορέστης (LRN, May 2022)

  123. B2 - Τζάτζο Χριστίνα (Αγγλικά, ECCE, Μάης 19)

  124. B2 - Τζάτζο Βασίλης (Michigan)

  125. B2 - ΤΖΕΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

  126. B2 - ΤΖΙΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

  127. B2 - Τριάντη Φωτεινή (ECCE) 

  128. B2 - ΤΣΑΪΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

  129. B2 - Τσιλιγιάννη Κατερίνα (Goethe)

  130. B2 - Τσιλίκης Ορέστης (ECCE, Michigan, 06/2022)

  131. B2 - Τσιλιμαντός Δημήτρης (ΚΠΓ, ΝΟΕ 2018)

  132. B2 - Τσιλιμαντός Χρήστος (LRN, June 2018)

  133. B2 - Τσιρογιάννη Κυριακή (ECCE, Michigan, 06/2022)

  134. B2 - Τσιρογιάννη Νεφέλη (ECCE, June 2021)

  135. B2 - Τσιρογιάννη Νεφέλη (ΚΠΓ Γερμανικά, 06/2022)

  136. B2 - Τσιρογιάννης Σήφης (ECCE, June 2021)

  137. B2 - Τσιρογιάννης Άρης (ΚΠΓ)

  138. B2 - Τσιρογιάννης Μιχάλης (LRN, June 2018)

  139. B2 - ΤΣΟΠΕΛΑ ΗΛΙΑΝΑ

  140. B2 - ΦΡΑΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

  141. B2 - Φραγκούλη Ειρήνη  (ECCE)

  142. B2 - Φραγκούλης Δημήτρης  (ECCE)

  143. B2 - Φώτη Χριστίνα (Michigan)

  144. B2 - Χαρακίδας Βασίλειος (ΚΠΓ Γερμανικά, June 2021)

  145. B2 - Χασιώτη Ιουλία (Michigan)

  146. B2 - Χασιώτη Κωνσταντίνα (ΕSB )

  147. B2 - Χασιώτη Σπυριδούλα (June 2019)

  148. B2 - Χατζηπολυχρόνη Μαρία (ECCE, Michigan, 06/2022)

  149. B2 - Χαιντούτη Κωνσταντίνα (July 2020)

  150. B2 - Χατζαράς Αναστάσιος (Goethe)

  151. B2 - Χριστολουκάς Λουκάς (TOEIC)

  1. Β1 - Ανδρικοπούλου Λίλα (Γερμανικά ΚΠΓ, June 2021)

  2. Β1 - Αρτινός Αθανάσιος (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  3. Β1 - Γαρουφαλή Λευκοθέα (Γερμανικά, Goethe)

  4. Β1 - Γιάγκα Ρεγγίνα (ΒCCE, Michigan, 06/2022)

  5. Β1 - ΓΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

  6. Β1 - Δάτσικα Ζέτα (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  7. Β1 - ΔΑΤΣΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΙΤΑ

  8. Β1 - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

  9. Β1 - ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  10. Β1 - Ευαγγελίου Αντώνης (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  11. Β1 - ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

  12. Β1 - Ζησιμόπουλος Θεόδωρος (Γερμανικά, ΚΠΓ, Νοε 16)

  13. Β1 - Θεοφάνης Γεώργιος (Γερμανικά ΚΠΓ, June 2021)

  14. Β1 - Θώδη Κωνσταντίνα (Γερμανικά ΚΠΓ)

  15. Β1 - Θώδη Κωνσταντίνα (BCCE, May 2018)

  16. Β1 - ΘΩΜΟΣ ΜΑΝΟΣ

  17. Β1 - ΘΩΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

  18. Β1 - ΘΩΜΟΣ ΣΤΑΘΗΣ

  19. Β1 - ΘΩΜΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ

  20. Β1 - ΚΑΠΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

  21. Β1 - Καραγιάννης Δημήτρης (Γερμανικά)

  22. Β1 - ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΒΙΚΗ

  23. Β1 - ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΧΑΡΗΣ

  24. Β1 - Καρατσώρης Χρήστος (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  25. Β1 - ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

  26. Β1 - Κατερινόπουλος Δημήτρης  (ΚΠΓ)

  27. Β1 - Κατερινόπουλος Δημήτρης (Goethe)

  28. Β1 - Κατερινόπουλος Νικόλαος (ΒCCE)

  29. Β1 - Κατερινόπουλος Χριστόφορος  (ΒCCE)

  30. Β1 - ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

  31. Β1 - Κατσαρού Αλεξάνδρα (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  32. Β1 - ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

  33. Β1 - Κατσίμπας Πέτρος (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  34. B1 - Κολοβού Μαριάννα (Γερμανικά, ΚΠΓ, Νοε 16)

  35. B1 - Κολτσανίδου Θεοδώρα (Γερμανικά, ΚΠΓ, Ιούνης 19)

  36. Β1 - ΚΟΡΑΚΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

  37. Β1 - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

  38. Β1 - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

  39. Β1 - ΚΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  40. Β1 - ΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

  41. Β1 - ΚΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

  42. Β1 - ΚΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

  43. Β1 - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ

  44. Β1 - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

  45. Β1 - ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  46. Β1 - Κώστας Χρήστος (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  47. Β1 - Λάμκια Αμέλια (ΚΠΓ, Γερμανικά, 06/2022)

  48. Β1 - ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

  49. Β1 - ΛΙΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

  50. Β1 - Λιανού Ελευθερία (Αγγλικά, Michigan)

  51. Β1 - Λιάπης Αλέξανδρος (Αγγλικά, Michigan)

  52. Β1 - Μακρής Στυλιανός (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  53. Β1 - Μαλακάση Δήμητρα (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  54. Β1 - Μαλακάση Χρυσούλα (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  55. Β1 - ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

  56. Β1 - Μήτσης Βασίλης (ΒCCE, Michigan, 06/2022)

  57. Β1 - ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗ ΙΩΑΝΑ

  58. Β1 - ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

  59. Β1 - ΜΠΙΣΔΟΥΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

  60. Β1 - ΜΠΟΥΡΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

  61. Β1 - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

  62. Β1 - Νταλαπέρας Ορέστης (ΒCCE, Michigan)

  63. Β1 - ΞΕΥΓΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

  64. Β1 - Παπαδημητρίου Μάρκος (ΚΠΓ, Γερμανικά, 06/2022)

  65. Β1 - ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

  66. Β1 - ΠΑΤΣΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

  67. Β1 - ΠΑΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

  68. Β1 - ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  69. Β1 - Πιτσινέλης Γεώργιος (ΒCCE, Michigan, 06/2022)

  70. Β1 - Πελέκη Κατερίνα (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  71. Β1 - Ρούγκα Γιαννούλα (ΚΠΓ, Γερμανικά, 06/2022)

  72. Β1 - Σαγώνα Αθηνά (BCCE, May 2018)

  73. Β1 - ΣΑΡΑΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

  74. Β1 - ΣΙΔΕΡΗ ΒΑΣΙΑ

  75. B1 - Σιδέρη Γεωργία (Γερμανικά, ΚΠΓ, Ιούνης 19)

  76. Β1 - ΣΙΔΕΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

  77. Β1 - ΣΙΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  78. Β1 - Σιόλος Ιάσονας (ΚΠΓ- Γερμανικά) 

  79. Β1 - ΣΙΟΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ

  80. Β1 - Σολακίδης Άγγελος (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  81. Β1 - ΣΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ

  82. Β1 - Σπυρόπουλος Ευάγγελος (Αγγλικά, ΚΠΓ)

  83. Β1 - ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ

  84. Β1 - Σταμούλης Ηλίας (Αγγλικά, ΚΠΓ)

  85. B1 – Στεργίου Ελένη (LRN, May 2022)

  86. Β1 - ΣΦΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

  87. Β1 - ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

  88. Β1 - ΤΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

  89. Β1 - Ταρούσας Δημήτρης (ΚΠΓ-Γερμανικά) 

  90. Β1 - ΤΖΕΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

  91. Β1 - ΤΖΙΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

  92. B1 - Τσαρκοβίστας Προκόπης (Γερμανικά, ΚΠΓ, Ιούνης 19)

  93. Β1 - ΤΣΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

  94. Β1 - ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

  95. Β1 - Τσιλιμαντός Δημήτρης (Γερμανικά, ΚΠΓ)

  96. Β1 - ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ ΗΛΙΑΣ

  97. Β1 - ΦΡΑΓΓΟΣ ΦΩΚΙΩΝ

  98. Β1 - ΦΡΑΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

  99. Β1 - Φραγκούλη Ειρήνη (Αγγλικά, Michigan)

  100. Β1 - Φραγκούλης Δημήτρης (Αγγλικά, Michigan)

  101. B1 - Χαρατσή Βάσια (Γερμανικά, ΚΠΓ, Ιούνης 19)

  102. Β1 - Χασιώτη Σπυριδούλα (BCCE, May 2018)

  103. Β1 - ΧΑΜΠΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

  104. Β1 - ΧΑΜΠΑΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

  105. Β1 - Χατζηπολυχρόνη Μαρία (ΚΠΓ, Γερμανικά, 06/2022)

  106. Β1 - ΧΟΡΤΑΡΙΑ ΜΑΡΘΑ

  107. Β1 - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΑ

  1. Α2 - Αρτινός Νάσος (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  2. Α2 - Γαλανός Δημήτρης (ΚΠΓ, Γερμανικά, 06/2022) 

  3. Α2 - Γιαννακοπούλου Παρασκευή (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  4. Α2 - Γκολεζάκη Όλγα (ΚΠΓ, Γερμανικά, 06/2022)

  5. Α2 - Γκολεζάκης Ταξιάρχης (ΚΠΓ, Γερμανικά, 06/2022)

  6. Α2 –Ζαρκανίτης Αριστείδης (Αγγλικά, LRN Awards)

  7. Α2 - Ζησιμοπούλου Μαρία (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  8. Α2 - Ηλιάδης Αθανάσιος (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  9. Α2 - Θώδη Λαμπρινή (Αγγλικά, LRN Awards)

  10. Α2 - Θώδη Κων/να (Αγγλικά, LRN Awards)

  11. Α2 –Καββαδία Ηλιοστάλακτη (Αγγλικά, LRN Awards)

  12. Α2 –Κατσίκας Χρήστος (Αγγλικά, LRN Awards)

  13. Α2 - Καϋμενάκης Παντελής (ΚΠΓ, Γερμανικά, 06/2022)

  14. Α2 - Κολοβού Μαριάννα (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  15. Α2 - Κολτσανίδου Θεοδώρα (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  16. Α2 –Λιάπη Μελίνα (Αγγλικά, LRN Awards)

  17. A2 - ΛίβαςΜιλτιάδης (LRN Awards, June 2018)

  18. A2 - ΛεβέντηΙωάννα (Goethe, July 2020)

  19. Α2 –Μάλαινος Παναγιώτης (Αγγλικά, LRN Awards)

  20. Α2 - Μαλακάση Χρυσούλα (ΚΠΓ. Γερμανικά)

  21. Α2 –Μήτση Ζωή (Αγγλικά, LRN Awards)

  22. Α2 - Παπαλάμπρος Γεώργιος (ΚΠΓ, Γερμανικά, 06/2022) 

  23. Α2 - Παπασωτήρη Σοφία (LRN Awards, June 2018)

  24. Α2 - Παπασωτήρης Νικόλαος (LRN Awards, June 2018) 

  25. Α2 - Παπούτση Λαμπρινή (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  26. Α2 - Ρούση Κων/να (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  27. Α2 - Σταθοπούλου Δήμητρα  (Γερμανικά)

  28. Α2 - Σταμούλης Παναγιώτης (LRN Awards, June 2018)

  29. Α2 - Σώκος Νικόλαος (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  30. Α2 - Στραβοδήμος Αντρέας (Αγγλικά, LRN Awards)

  31. Α2 - Στραβοδήμος Αντώνης (Αγγλικά, LRN Awards)

  32. Α2 - Τσίντζουρας Βασίλης (ΚΠΓ, Γερμανικά, 06/2022)

  1. Α1 - Καζαντζή Γωγώ (ΚΠΓ, Γερμανικά, Ιούνιος 2021)

  2. ​Α1 - Κολτσίδα Αλεξάνδρα (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  3. Α1 - Τσιτσικάος Ξενοφώντας (ΚΠΓ, Γερμανικά)  ​

  4. Α1 - Θώδη Κων/να (ΚΠΓ, Γερμανικά)

  5. Α1 - Λίβας Μιλτιάδης (Αγγλικά, LRN Awards) 

  6. Α1 - Μαλακάση Δήμητρα (ΚΠΓ -Γερμανικά)

  7. Α1 - Ναστόπουλος Άγγελος (ΚΠΓ -Γερμανικά,06/2022)

  8. Α1 –Σάκκου Βασιλική (LRN, May 2022)

  9. Α1 - Σίμου Μαρία (LRN, May 2022)

  10. Α1 –Τσακανίκα Αφροδίτη (LRN, May 2022)